EGLO 31667 Függeszték VARRAZO
Az EGLO VARRAZO függeszték modern és elegáns világítás fekete fém kivitelben és stílusos kialakítással. Ideális étkezőasztal fölé, nappaliba vagy konyhába. E27 foglalattal használható, így LED izzóval is működik. Ideális világítás étkezőasztal fölé, nappaliba vagy konyhába.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
LED-es függ/2 króm/kristály Varazzo
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csillárok és függesztékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9002759316679 |
| Átmérő (mm): | 550 |
| Energetikai osztály: | A - A++ |
| Fény színe: | Neutrál fehér |
| Foglalat típusa: | LED |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP20 |
| Izzó: | 30 W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 4000K |
| Lámpa anyaga: | acél / kristály |
| Lámpa színe: | króm |
| Lámpaernyő színe: | kristály |
| Lumen: | 3500lm |
| Magasság (mm): | 1200 |
| Stílus: | Kristály |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | VARRAZO |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
EGLO lámpák – modern design, szállítás 7 napon belül 🇭🇺
Fedezd fel a minőségi EGLO lámpákat otthonod minden helyiségébe.
✔️ Szállítás 7 napon belül ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
