EGLO 39281 függeszték ANTELAO
Az EGLO 39281 ANTELAO függeszték modern megjelenést és kellemes, egyenletes fényt biztosít. Ideális étkezőbe vagy nappaliba.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
LED függ 2kar ᴓ61cm króm/krist Antelao
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csillárok és függesztékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9002759392819 |
| Átmérő (mm): | 610 |
| Energetikai osztály: | A+ |
| Fény színe: | Neutrál fehér |
| Garancia: | 2 év |
| Hosszúság (mm): | 1500 |
| Izzó: | 46W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 4000K |
| Lámpa színe: | króm |
| Lumen: | 5800lm |
| Stílus: | Kristály |
| Távolság a mennyezettől (mm): | 1500 |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | ANTELAO |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
EGLO lámpák – modern design, szállítás 7 napon belül 🇭🇺
Fedezd fel a minőségi EGLO lámpákat otthonod minden helyiségébe.
✔️ Szállítás 7 napon belül ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
