Eglo 902415 kültéri LED állólámpa Grottazzolina
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti lámpák – hangulatos és biztonságos kültéri világítás kertbe |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 9008606387946 |
| Búra anyaga: | műanyag |
| Búra színe: | tejfehér |
| Foglalat típusa: | LED |
| Hosszúság (mm): | 162mm |
| IP-védettség: | IP65 |
| Lámpa anyaga: | alumínium |
| Lámpa színe: | fekete |
| Lumen: | 1280lm |
| Magasság (mm): | 800mm |
| Szélesség (mm): | 155mm |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 10W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
EGLO lámpák – modern design, szállítás 7 napon belül 🇭🇺
Fedezd fel a minőségi EGLO lámpákat otthonod minden helyiségébe.
✔️ Szállítás 7 napon belül ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
