Eglo 98247 MASSERIE, Asztali lámpa
Az EGLO MASSERIE 98247 asztali lámpa modern és elegáns kialakításával ideális választás nappaliba, hálószobába vagy dolgozószobába hangulatos világításként.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
LEDasztali 3,4Wérintőkapcsfeh Masserie
✨ Elegáns design 🏠 Beltéri használat 💡 Hangulatos fény
✨ Stílusos asztali lámpa modern enteriőrbe
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Asztali lámpák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9002759982478 |
| Fény színe: | Neutrál fehér |
| Foglalat típusa: | LED |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP20 |
| Izzó: | 3,4W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 4000K |
| Lámpa anyaga: | műanyag |
| Lámpa színe: | fehér |
| Lumen: | 470lm |
| Magasság (mm): | 385 |
| Stílus: | Modern |
| Szélesség (mm): | 165 |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | MASSERIE |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
EGLO lámpák – modern design, szállítás 7 napon belül 🇭🇺
Fedezd fel a minőségi EGLO lámpákat otthonod minden helyiségébe.
✔️ Szállítás 7 napon belül ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
