EGLO 98707 Kültéri fali lámpa BRIANZA
Az EGLO 98707 BRIANZA kültéri fali lámpa modern LED világítással biztosít megbízható és elegáns fényt. Ideális bejárathoz, teraszra vagy homlokzatra.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
LED kült fali 4,8W IP44 fekete Brianza
🌧 Időjárásálló kivitel ✔ Megbízható minőség 💡 Beépített LED
✨ Modern fény kültérre
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kültéri lámpák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9002759987077 |
| Átmérő (mm): | 200 |
| Energetikai osztály: | A++ - A |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP44 |
| Izzó: | 4,8W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 3000K |
| Lámpa anyaga: | műanyag |
| Lámpa színe: | fekete |
| Lumen: | 550lm |
| Magasság (mm): | 50 |
| Stílus: | Modern |
| Távolság a faltól (mm): | 140 |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | BRIANZA |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
EGLO lámpák – modern design, szállítás 7 napon belül 🇭🇺
Fedezd fel a minőségi EGLO lámpákat otthonod minden helyiségébe.
✔️ Szállítás 7 napon belül ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
