EGLO 98728 Kültéri állólámpa RIFORANO
Az EGLO 98728 RIFORANO kültéri állólámpa modern, letisztult LED designnal és kétoldali fénykibocsátással biztosít elegáns és biztonságos világítást járdákhoz, bejárathoz vagy kertbe.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
LED kült álló fk/fh 77cm IP44 Riforano
🌧 IP44/IP54 védelem ✔ Beépített LED 💡 Kétoldali fény
✨ Modern kültéri világítás egyenletes fényeloszlással
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kültéri lámpák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9002759987282 |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Garancia: | 2 év |
| Hosszúság (mm): | 110 |
| IP-védettség: | IP54 |
| Izzó: | 2x 5W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 3000K |
| Lámpa anyaga: | alumínium / müanyag |
| Lámpa színe: | fekete |
| Lámpaernyő színe: | fehér |
| Lumen: | 1100lm |
| Magasság (mm): | 770 |
| Stílus: | Modern |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | RIFORANO |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
EGLO lámpák – modern design, szállítás 7 napon belül 🇭🇺
Fedezd fel a minőségi EGLO lámpákat otthonod minden helyiségébe.
✔️ Szállítás 7 napon belül ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
