EGLO 98746 Kültéri fali lámpa TREVIOLO
Az EGLO TREVIOLO 98746 kültéri fali lámpa modern kialakításával és időjárásálló kivitelével ideális választás bejáratokhoz, teraszokra vagy homlokzatra.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
✨ Modern design 🌧️ Időjárásálló kivitel 💡 Kültéri használat
✨ Letisztult kültéri világítás modern otthonokhoz
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kültéri lámpák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9002759987466 |
| Átmérő (mm): | 90 |
| Energetikai osztály: | A++ - A |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP44 |
| Izzó: | 2x 2,2W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 3000K |
| Lámpa anyaga: | alumínium / müanyag |
| Lámpa színe: | fekete |
| Lámpaernyő színe: | átlátszó |
| Lumen: | 460lm |
| Magasság (mm): | 85 |
| Stílus: | Modern |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | TREVIOLO |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
EGLO lámpák – modern design, szállítás 7 napon belül 🇭🇺
Fedezd fel a minőségi EGLO lámpákat otthonod minden helyiségébe.
✔️ Szállítás 7 napon belül ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
