EGLO 99321 Mennyezeti lámpa RONCADE 1
EGLO 99321 RONCADE 1 modern mennyezeti LED lámpa elegáns, hullámos formával. Ideális nappaliba, hálóba vagy étkezőbe.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
1,0
1 értékelés
LED mennyezeti 21W fekete Roncade1
🚚 Gyors szállítás ✔ Megbízható webáruház ✨ Modern design
🛒 Rendeld meg most – stílusos részlet
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Beltéri világítás |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9002759993214 |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Foglalat típusa: | LED |
| Garancia: | 2 év |
| Hosszúság (mm): | 650 |
| IP-védettség: | IP20 |
| Izzó: | 21W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 3000K |
| Lámpa anyaga: | alumínium, acél, műanyag |
| Lámpa színe: | fekete |
| Lámpaernyő színe: | fehér |
| Lumen: | 2400lm |
| Magasság (mm): | 130 |
| Stílus: | Modern |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | RONCADE 1 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
EGLO lámpák – modern design, szállítás 7 napon belül 🇭🇺
Fedezd fel a minőségi EGLO lámpákat otthonod minden helyiségébe.
✔️ Szállítás 7 napon belül ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
