EGLO 99408 Mennyezeti lámpa BOYAL
Az EGLO 99408 BOYAL mennyezeti lámpa modern, természetes hatású kialakításával ideális választás nappaliba, hálószobába vagy étkezőbe. Stílusos megjelenés és kellemes fény egyben.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
LEDfali/menny 1X12W,1X12W fek/fa Boyal
🚚 Gyors szállítás ✔ Megbízható webáruház ✨ Modern design
✨ Minőségi világítás otthonodba
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Beltéri világítás |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9002759994082 |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Foglalat típusa: | LED |
| Garancia: | 2 év |
| Hosszúság (mm): | 780 |
| IP-védettség: | IP20 |
| Izzó: | 2x12W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 3000K |
| Lámpa anyaga: | acél/ fa/ műanyag |
| Lámpa színe: | barna |
| Lámpaernyő színe: | fekete, fehér |
| Lumen: | 2x1700lm |
| Magasság (mm): | 90 |
| Stílus: | Modern |
| Szélesség (mm): | 400 |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | BOYAL |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
EGLO lámpák – modern design, szállítás 7 napon belül 🇭🇺
Fedezd fel a minőségi EGLO lámpákat otthonod minden helyiségébe.
✔️ Szállítás 7 napon belül ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
