EGLO 99799 Mennyezeti lámpa LEJIAS
Az EGLO LEJIAS mennyezeti lámpa letisztult megjelenésével és egyenletes fényével ideális választás nappaliba, hálószobába vagy előszobába.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
LED mennyezeti 21W 3000K fekete Lejias
🚚 Gyors szállítás ✔ Megbízható webáruház 🔄 14 napos visszaküldés
🛒 Rendeld meg most – egyszerűen Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Beltéri világítás |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9002759997991 |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Garancia: | 2 év |
| Hosszúság (mm): | 450 |
| IP-védettség: | IP20 |
| Izzó: | 21W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 3000K |
| Lámpa anyaga: | acél / müanyag |
| Lámpa színe: | fekete |
| Lámpaernyő színe: | áttetsző |
| Lumen: | 3050lm |
| Magasság (mm): | 450 |
| Stílus: | Modern |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | LEJIAS |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
EGLO lámpák – modern design, szállítás 7 napon belül 🇭🇺
Fedezd fel a minőségi EGLO lámpákat otthonod minden helyiségébe.
✔️ Szállítás 7 napon belül ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
