Globo 34175 HONNA, Kültéri fali lámpa
Modern LED kültéri fali lámpa elegáns megjelenéssel. Időjárásálló kialakítása ideális bejáratok, teraszok és homlokzatok hatékony megvilágítására.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kültéri LED fali lámpák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9007371419159 |
| Energetikai osztály: | A - A++ |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Foglalat típusa: | LED |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP54 |
| Izzó: | 7W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 3000K |
| Lámpa anyaga: | alumínium, üveg |
| Lámpa színe: | antracit |
| Lumen: | 324lm |
| Magasság (mm): | 100 |
| Stílus: | Modern |
| Szélesség (mm): | 150 |
| Távolság a faltól (mm): | 55 |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | HONNA |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Globo lámpák – kiváló ár-érték arány, szállítás 2–5 nap 🇭🇺
Fedezd fel a Globo lámpák széles választékát beltérre és kültérre.
✔️ Szállítás 2–5 nap ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
