Globo 34247B HELGA, Kültéri reflektor
Erős fényerejű LED kültéri reflektor . Ideális udvarok, parkolók és bejáratok biztonságos megvilágítására.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kültéri lámpák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9007371405015 |
| Fény színe: | hűvös fehér |
| Foglalat típusa: | LED |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP65 |
| Izzó: | 10W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 6000K |
| Lámpa anyaga: | alumínium, üveg |
| Lámpa színe: | fekete |
| Lumen: | 750lm |
| Magasság (mm): | 70 |
| Stílus: | Modern |
| Szélesség (mm): | 90 |
| Távolság a faltól (mm): | 60 |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | HELGA |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Globo lámpák – kiváló ár-érték arány, szállítás 2–5 nap 🇭🇺
Fedezd fel a Globo lámpák széles választékát beltérre és kültérre.
✔️ Szállítás 2–5 nap ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
