Globo 34248BS HELGA I, Kültéri reflektor
Erős fényerejű LED kültéri reflektor mozgásérzékelővel. Ideális udvarok, parkolók és bejáratok biztonságos megvilágítására.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kültéri lámpák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9007371405060 |
| Fény színe: | hűvös fehér |
| Foglalat típusa: | LED |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP44 |
| Izzó: | 20W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 6000K |
| Lámpa anyaga: | alumínium, üveg |
| Lámpa színe: | fekete |
| Lumen: | 1500lm |
| Magasság (mm): | 130 |
| Stílus: | Modern |
| Szélesség (mm): | 110 |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | HELGA I |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Globo lámpák – kiváló ár-érték arány, szállítás 2–5 nap 🇭🇺
Fedezd fel a Globo lámpák széles választékát beltérre és kültérre.
✔️ Szállítás 2–5 nap ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
