Globo 41562-18B SAPANA, Mennyezeti lámpa
Modern LED mennyezeti lámpa letisztult dizájnnal. Egyenletes fényt biztosít, ideális kisebb helyiségekbe.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mennyezeti lámpák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9007371411405 |
| Átmérő (mm): | 290 |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Foglalat típusa: | LED |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP44 |
| Izzó: | 18W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 3000K |
| Lámpa anyaga: | műanyag |
| Lámpa színe: | fekete |
| Lámpaernyő színe: | opál |
| Lumen: | 1500lm |
| Magasság (mm): | 25 |
| Stílus: | Modern |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | SAPANA |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Globo lámpák – kiváló ár-érték arány, szállítás 2–5 nap 🇭🇺
Fedezd fel a Globo lámpák széles választékát beltérre és kültérre.
✔️ Szállítás 2–5 nap ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
