Searchlight 6375-5BG Hive, függeszték
Lámpák egyenesen Angliából 🇬🇧
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
Az új Hive függeszték részletes külsőével tökéletes kiegészítője az Ön othonában.
Kombinálható szintén az asztali lámpával és az álló lámpával ugyanebből a családból.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csillárok és függesztékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5053423158839 |
| Átmérő (mm): | 400 |
| Energetikai osztály: | A ++ / A+ |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP20 |
| Izzó: | 35W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 2700K |
| Lámpa anyaga: | fém |
| Lámpa színe: | fekete |
| Lumen: | 824lm |
| Magasság (mm): | 540 |
| Stílus: | Modern |
| Távolság a mennyezettől (mm): | 1400 |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | HIVE |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Searchlight lámpák – stílusos design, szállítás 7–14 nap 🇭🇺
Fedezd fel a Searchlight lámpák elegáns és egyedi kínálatát.
✔️ Szállítás 7–14 nap ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék rendelésre
