Searchlight 7457GY Swirl, mennyezeti lámpa
Lámpák egyenesen Angliából 🇬🇧
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
A Swirl ideális választás, nappali, ebédlő vagy akár hállószobához is.
A mennyezeti lámpatest tompítható funkcióval van kiegészítve.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mennyezeti lámpák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5053423159317 |
| Átmérő (mm): | 210 |
| Energetikai osztály: | A ++ / A+ |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP20 |
| Izzó: | 38 W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 3000K |
| Lámpa anyaga: | fém/szilikon |
| Lámpa színe: | szürke |
| Lumen: | 1431lm |
| Magasság (mm): | 360 |
| Stílus: | Modern |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | Swirl |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Searchlight lámpák – stílusos design, szállítás 7–14 nap 🇭🇺
Fedezd fel a Searchlight lámpák elegáns és egyedi kínálatát.
✔️ Szállítás 7–14 nap ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék rendelésre
