Searchlight 8857CC Drape, LED Függeszték
Lámpák egyenesen Angliából 🇬🇧
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
Exkluzív kristály függeszték az angol Searchlight gyártótól. A lámpa szerkezete krómozott fém, magas ólomtartalmú kristályokkal díszítve. Tökéletes választás konyhába, étkezőbe, dolgozószobába egyaránt. A lámpába beépített led modulok vannak elhelyezve, melyek neutrál fehér színben világítanak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csillárok és függesztékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5053423095325 |
| Energetikai osztály: | A+ |
| Fény színe: | Neutrál fehér |
| Foglalat típusa: | LED |
| Garancia: | 2 év |
| Hosszúság (mm): | 650 |
| IP-védettség: | IP20 |
| Izzó: | 15W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 4000K |
| Lámpa anyaga: | fém |
| Lámpa színe: | króm |
| Lámpaernyő színe: | kristály |
| Lumen: | 12000lm |
| Magasság (mm): | 240 |
| Stílus: | Kristály |
| Szélesség (mm): | 120 |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | Drape |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Searchlight lámpák – stílusos design, szállítás 7–14 nap 🇭🇺
Fedezd fel a Searchlight lámpák elegáns és egyedi kínálatát.
✔️ Szállítás 7–14 nap ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék rendelésre
