TRIO LIGHTING FOR YOU 680214800 FRODENO, Mennyezeti lámpa
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
Egy jó oázis otthon! A modern FRODENO mennyezeti lámpa egyszerű kialakításával meggyőz, miközben a figyelem középpontjában a fény áll. A praktikus kiegészítő funkcióknak és a lámpabúra szemet gyönyörködtető csillogó hatásának köszönhetően a lámpa szemet gyönyörködtetővé válik nappalijában. A fény intenzitása és a fény színe a távirányító segítségével folyamatosan állítható és tompítható, így a világítás hangulata egyénileg beállítható. Mivel a lámpa IP44-es védettséget kapott, különösen alkalmas a fürdőszobában való elhelyezésre.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fürdőszobai mennyezeti lámpák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4017807508482 |
| Átmérő (mm): | 480 |
| Energetikai osztály: | A - A++ |
| Fény színe: | Neutrál fehér |
| Foglalat típusa: | LED |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP44 |
| Izzó: | 18,5W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 4000K |
| Lámpa anyaga: | műanyag |
| Lámpa színe: | fehér |
| Lumen: | 1900lm |
| Magasság (mm): | 100 |
| Stílus: | Modern |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | FRODENO |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
