EGLO 39401 LED mennyezeti lámpa PRINCIPE
Az EGLO 39401 PRINCIPE LED mennyezeti lámpa modern megjelenést és energiatakarékos, egyenletes fényt biztosít. Ideális nappaliba vagy konyhába.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
LEDmenny.10x3,15Wkróm/kristályPrincipe
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Beltéri világítás |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9002759394011 |
| Átmérő (mm): | 500 mm |
| Energetikai osztály: | A++ - A |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Garancia: | 5 év |
| IP-védettség: | IP20 |
| Izzó: | 10 x 3,2W |
| Lámpa anyaga: | acél / kristály |
| Lámpa színe: | króm |
| Lámpaernyő színe: | átlátszó kristály |
| Magasság (mm): | 105 mm |
| Stílus: | Kristály |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | PRINCIPE |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
EGLO lámpák – modern design, szállítás 7 napon belül 🇭🇺
Fedezd fel a minőségi EGLO lámpákat otthonod minden helyiségébe.
✔️ Szállítás 7 napon belül ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
