EGLO 39406 mennyezeti lámpa PRINCIPE
Az EGLO 39406 PRINCIPE mennyezeti lámpa modern megjelenést és egyenletes, kellemes fényt biztosít. Ideális nappaliba vagy konyhába.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
LEDmenny.14x3,15W arany/krist Principe
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mennyezeti lámpák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9002759394066 |
| Átmérő (mm): | 700 |
| Energetikai osztály: | A++ |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Garancia: | 2 év |
| Izzó: | 14x 3,2W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 3000K |
| Lámpa anyaga: | acél / kristály |
| Lámpa színe: | arany |
| Lumen: | 14x380lm |
| Stílus: | Kristály |
| Távolság a mennyezettől (mm): | 125 |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | PRINCIPE |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
EGLO lámpák – modern design, szállítás 7 napon belül 🇭🇺
Fedezd fel a minőségi EGLO lámpákat otthonod minden helyiségébe.
✔️ Szállítás 7 napon belül ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
