Globo 12379-24B LASSE, Mennyezeti lámpa
A Globo 12379-24B LASSE mennyezeti lámpa modern, letisztult formavilágával és energiatakarékos LED technológiájával ideális választás nappaliba, hálószobába vagy előszobába. Stílusos megjelenés és hatékony világítás egyben.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mennyezeti lámpák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9007371414161 |
| Átmérő (mm): | 300 |
| Fény színe: | választható |
| Foglalat típusa: | LED |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP20 |
| Izzó: | 24W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 3000K/4000K/6500K |
| Lámpa anyaga: | műanyag |
| Lámpa színe: | fekete |
| Lámpaernyő színe: | opál |
| Lumen: | 1800lm |
| Magasság (mm): | 18 |
| Stílus: | Modern |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | LASSE |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Globo lámpák – kiváló ár-érték arány, szállítás 2–5 nap 🇭🇺
Fedezd fel a Globo lámpák széles választékát beltérre és kültérre.
✔️ Szállítás 2–5 nap ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
