Globo 12379-6W LASSE, Mennyezeti lámpa
Letisztult Globo LASSE mennyezeti lámpa világos kivitelben. Tökéletes választás folyosóra, fürdőbe vagy kisebb szobákba.
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Beltéri világítás |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9007371411160 |
| Átmérő (mm): | 125 |
| Fény színe: | választható |
| Foglalat típusa: | LED |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP20 |
| Izzó: | 6W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 3000K/4000K/6500K |
| Lámpa anyaga: | műanyag |
| Lámpa színe: | fehér |
| Lámpaernyő színe: | opál |
| Lumen: | 450lm |
| Magasság (mm): | 18 |
| Stílus: | Modern |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | LASSE |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Globo lámpák – kiváló ár-érték arány, szállítás 2–5 nap 🇭🇺
Fedezd fel a Globo lámpák széles választékát beltérre és kültérre.
✔️ Szállítás 2–5 nap ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék raktárról és rendelésre
