Searchlight EU6359BG Hive, állólámpa
Lámpák egyenesen Angliából 🇬🇧
Magyar webáruház
10éves tapasztalattal, amiben megbízhat.
Minőségi termékek saját raktárunkból. Gyors és biztonságos szállitás.
40000 Ft-ot meghaladó megrendelését ingyenesen szállítjuk ki
Képzett csapatunk segít Önnek. Egyedi figyelmet fordítunk minden vásárlóra
Gyönyörűen részletes Hive LED állólámpa 5 festett arany, fekete széllel ellátott lemezt tartalmaz egy matt fekete fém alapon. Megdöbbentő és jellegzetes formatervezése egy modern lakótér előszobához vagy nappalihoz ideális választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Beltéri világítás |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5053423158815 |
| Átmérő (mm): | 400 |
| Energetikai osztály: | A ++ / A+ |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Garancia: | 2 év |
| IP-védettség: | IP20 |
| Izzó: | 37W |
| Izzó a csomagolásban: | Igen |
| Kelvin: | 2700K |
| Lámpa anyaga: | fém |
| Lámpa színe: | fekete |
| Lumen: | 791lm |
| Magasság (mm): | 1480 |
| Stílus: | Modern |
| Technológia: | LED |
| Termékcsalád: | HIVE |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Searchlight lámpák – stílusos design, szállítás 7–14 nap 🇭🇺
Fedezd fel a Searchlight lámpák elegáns és egyedi kínálatát.
✔️ Szállítás 7–14 nap ✔️ Megbízható webáruház ✔️ Széles választék rendelésre
